Bursa kenti içerisinde yaşamakta olan ve yaşadığı konut ya da iş yerinden ayrılıp başka bir yere gitmeyi planlayan herkese güvenli ve kaliteli bir şekilde nakliyat garantisi vermekte olan firmamız yıllardır bu sektör içerisinde siz değerli müşterilerine hizmet sağlamaktadır. Hizmet sahamız içerisinde Bursa kentinin bütün ilçeleri dahildir. Bursa içerisinde bulunmakta olan Osmangazi, Nilüfer, Büyükorhan ve Yıldırım gibi bütün ilçeleri arasında gerçekleştireceğiniz taşıma işlemlerini firma olarak gerçekleştirebilmekteyiz. Sizler vermekte olduğumuz bu kaliteli ve güvenli hizmetlerden faydalanmak adına bizlerle iletişim haline geçebilirsiniz. Bursa evden eve nakliyat firması olarak bünyemiz içerisinde her daim kaliteli ve işi konusunda tecrübeli personeller çalıştırmaktayız.

Evden Eve Taşımacılık Hizmetimizin Fiyatları

Bursa evden eve taşıma hizmetimiz içerisinde belirlemiş olduğumuz fiyatlar genellikle taşıma işleminin gerçekleşeceği mesafelere bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Firmamızın 18 kat uzunluğuna çıkabilmekte olan asansör sistemleri eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşımaktadır. Bu taşıma işleminin tek sefer mi yoksa daha fazla olması gibi durumlarda fiyatları etkilemekte olan durumlar içerisinde gösterilebilmektedir. Fiyat çizelgelerimiz minimum olarak 500 TL’den başlamakta ve gideceğimiz bölgeye bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Eğer taşıma işlemleri şehir dışı olacak şekilde gerçekleşecekse fiyatlarımız genellikle 1000 TL ile 1500 TL arasında bir değer içerisinde başlamaktadır.

Evden Eve Nakliyat İçin Bizlerle İletişime Geçmek

Bursa evden eve taşımacılık sektörü içerisinde durmaksızın hizmet vermekte ve hizmet vermekte olduğumuz bu sektör içerisinde kendimizi geliştirmekteyiz. Siz değerli müşterilerimiz içerisinde bizim firmamızı tercihe ederek taşımacılık hizmetinden faydalanmak isteyen kişilerin yapmaları gereken çok basit işlemler bulunmaktadır. Firmamız ile iletişim kurmak için internet sitemiz ya da kartvizitlerimiz üzerinde bulunmakta olan telefon numaralarıyla iletişime geçebilirsiniz.