Asansörlü Evden Eve Taşımacılık ve Fiyatları

evden eve nakliyat

Yoğun hayat karmaşası içinde, ev taşımak gerçekten zor iştir. Evini taşımak isteyen herkes, kaliteli ve modern bir şekilde taşınmasına dikkat ediyor. Maalesef ki günümüzde Evden eve taşımacılık, sektöründe taşımacılık işlerinin hiç birinde müşteriyle sözleşme yapılmamaktadır. Eğer taşımacılık şirketi sözleşme yapmasa bile, sözleşmeyi müşteri istemektedir. Mal güvenliği açısından sözleşme şarttır.

Evden eve nakliyat hizmeti veren firmalar arasında seçim yaparken, eşyalarınızın paketlenmesi ve taşınması alanında uzman nakliyat çalışanlarının olduğu bir firma seçmelisiniz.Geçmiş zamanda evden eve taşıma işi her ne kadar zor olsa da, günümüz teknolojisine uyum sağlayan firmalar artık asansörlü taşımacılık işine girmiştir. Asansörlü taşımacılık hizmetleri, evden eve taşımacılık hizmetlerini kolaylaştıran yeniliklerden biri olmuştur.

Asansörlü taşımacılık hizmetleri sayesinde, evinizi taşımak çok kolay hale gelmiştir. Evinizin balkonuna veya penceresine 20 dakika içinde kurulan ve 15. Kata kadar çıkabilen raylı sistem sayesinde, personeller tarafından paketlenmiş olan eşyaları sistemin üzerine koyarak aşağıya gönderimini sağlıyor.

Şehirden şehre göre farklılık gösteren taşımacılık hizmetleri fiyatları, eşyanın çokluğu, evin kaçıncı katta olduğu, alınan eşyanın kaçıncı kata taşınacağı gibi faktörleri göz önünde bulundurarak sizlere müşterilerimize fiyat sunuyor. Asansörlü evden eve taşıma hizmetlerinin fiyatı ise 650 den başlayıp 1200 e kadar yükselmektedir. Şayet eşyayı da nakliye elamanları toplayacaksa bunlar için de ekstra ücret talebinde bulunulabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.