Bursa ilçe ve semtlerine evinizi taşıtmak, profesyonel firmalar sayesinde, bulunduğunuz katlar ve mesafe hakkında bilgi verdikten sonra sizlere fiyat sunulmaktadır. Bursa Evden Eve Taşıma firmaları tarafından taşınma işlemi gerçekleştirilmeden önce size uygun bir gün ve saatte ekspertiz olan uzman arkadaşlar evinize gelip eşyalarınızın tespitini yaptıktan sonra sizlere fiyat bildirmektedir.

Bursa Evden Eve Nakliyat firmaları sayesinde firmadan randevu aldığınız taşınma gününde ekip evinize gelecektir. Siz sadece özel eşyalarınızı alarak evden çıkabilirsiniz. Geri kalan eşyalar toplanıp ambalajlanması yapılmaktadır. Kırılacak eşyalarınız ve mobilyalarınız iyi bir şekilde sarılarak ambalajı yapılır. Ambalaj ve paketleme işlemi bittikten sonra aracımız kapınıza gelir ve eşyalarınızın araca yükleme işlemi başlamaktadır. Yeni evinize gidildiğinde ise mobilyalarınızın ambalajları açılır ve montajları yapılır. Beyaz eşyaların bağlantısı yapılır, paketlenen koliler istediğiniz odaya yerleştirilir.

Bursa Evden Eve Taşımacılık sayesinde taşınma işleminizi en kolay şekilde gerçekleştireceksiniz. Sigortalanan eşyalarınıza herhangi bir zarar geldiği takdirde, eşyalarınızın parası ödeniyor veya eşyalarınızın aynısından tekrar alınmaktadır. Uygun ambalajlama ve taşınma sayesinde eşyalarınız zarar görmeyecektir. Aslına bakılacak olursak, ekspertizin oluşturduğu raporlar sayesinde, eşyalarınız güvence altına alınarak sizinle anlaşma yapıldıktan sonra taşınma işlemi gerçekleştirilmektedir. Ekspertiz hizmetleri hem Bursa içi, hem Bursa dışı taşınmalarınız için geçerlidir. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, oluşturulan tüm raporlar bizi seçen tüm müşterilerimiz için geçerlidir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.