Bursa Evden Eve Nakliyat

Bursa ve tüm Türkiye genelinde evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız, etik değerlere uygun olarak yasal kapsamda sunmuş olduğu hizmetleri sayesinde güven uyandırmış ve Türkiye’nin en fazla tercih edilen nakliyat firmalarından biri haline gelmiştir.

Nakliyat sektöründeki yeni gelişmeler, an be an takip edilmekte ve müşterilerimize daha kaliteli ve daha üstün hizmet verebilmek için yeniliklerin entegrasyonu geciktirilmeden sağlanmaktadır. Hızlı ve sorunsuz ev taşıma, ofis taşıma ve daha pek çok hizmet geniş araç filomuzun desteği ile sağlanmaktadır.

Şehir içi taşıma, şehirlerarası taşıma, asansörlü nakliyat, parsiyel taşıma, askılı tekstil taşıma, sigortalı taşımacılık hizmetlerimizden yalnızca birkaçıdır.

Profesyonel Eşya Ambalajlama

Bursa Evden Eve Nakliyat firması, teknolojinin sektöre getirilerini en iyi değerlendirme yoluna giderek,evinizi daha stressiz bir şekilde taşımanızı sağlanmaktadır. Ev taşıyacak kişilerin en önemli problemlerinden biri şüphesiz ki eşyaları toparlamak, bir araya getirmek ve kolilemektir. Ancak çoğu zaman kolileme işlemi, gelişi güzel yapılır ve kullanılan ambalaj malzemeleri de eşyaları yeteri kadar koruma altına almaz. Bu durumda yeni evinize taşındığınızda birçok eşyanızı kırık dökük bir halde bulmanız yüksek olasılıktır. Bunun yanı sıra, ev taşırken haftalar öncesinden bir hazırlık süreci başlamakta bu durum taşınacak kişiler üzerinde büyük bir stres yaratmaktadır. Pratik çözümleri ile taşınma olayına yeni bir soluk kazandıran firmamız, ambalajlamadan eşya yerleştirmeye kadar profesyonel ekipleri ile hizmet sunmaktadır.

Sigortalı Nakliyat Hizmeti

Çalışanlarımız, alanında eğitimli olup, gerekli geliştirmeler için zaman zaman düzenlenen eğitim programları sayesinde gerek halkla ilişkiler gerekse pratik uygulamalar alanında kusursuz hizmet hedeflenmektedir.

Müşterileri en çok sıkıntıya sokan konular tespit edilmekte, hizmetlerde bu sorunlara göre yenilikçi ve akılcı geliştirmeler yapılmaktadır. Taşınırken, en büyük sorunlardan bir tanesi de eşyaların hasar görmesi durumudur. Klasik tip nakliyecilikte, çalışanlar ve nakliye firması hasar gören eşyaların sorumluluğunu kabul etmemektedir.

Bu tip durumların yasal anlamda güvence altına alınması ve içiniz rahat bir şekilde bu hizmeti tercih edebilmeniz için firmamız tarafından sigortalı nakliyat hizmeti verilmektedir. Sigortalı nakliyat hizmetinde, maddi değeri olan eşyalarınız nakliyat sözleşmesi ile sigorta kapsamına alınırlar. Hasar görmeleri durumunda ise eşya bedelinin anında sigorta şirketi tarafından ödenmesi söz konusu olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.