BURSA EVDEN EVE NAKLİYAT AŞAMALARI

Bursa Evden Eve Nakliyat 3 aşamadan oluşur. 

1 – Birinci aşaması planlamadır. Bursa Evden eve Nakliyat (moving home to home) evden eve nakliyat tüm eşyalar deneyimli ekspertizler tarafından tek tek incelenir, eşya taşıma planması detaylı olarak yapılır. Planlama aşaması en önemli aşamadır çünkü plansız ya da yanlış planlama ile yapılan evden eve nakliyatlarda istenmeyen kazalar meydana gelebilir. 

2 – İkinci aşama Evden eve taşımacılık ambalajlama oluşturur. Bursa Evden eve Taşımacılık ambalajlama aşamasında öncelikle eşyalar kırılmaya dayanıklılığına göre ayrılır ve ambalajlama malzemesi buna uygun olarak seçilir. Bursa Evden eve Nakliye teknoloji ile üretilmiş kırılma ve darbe önleyici ambalajlama malzemelerimiz sayesinde eşyalarınızın zarar görmesi önlenir. Diğer evden eve nakliyat firmalardan farklı olarak evden eve taşıma ekibimizde marangoz ve tesisat ustası da bulunmaktadır. Marangozlarımız mobilyalarınızın zarar görmeden taşınması için onları parçalar ve evden eve taşınma sonrası tekrar kurulumlarını yaparlar. Bursa Evden eve Taşıma  da tesisat ustalarımız çamaşır bulaşık makinelerinizi söküp taşınma sonrası yerlerine monte ederler. 

3 – Üçüncü Aşama taşıma başlar. Bursa Evden eve Taşımacılık ve  evden eve taşıma sonrasında tüm eşyalarınız özenli bir şekilde araçtan indirilip evinize çıkarılır ve sizin istediğiniz yere bırakılıp ambalajlarından çıkartılır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.