Bursa Evden Eve Taşımacılık Hakkında

bursa evden eve taşımacılık

Bursa evden eve taşımacılık olarak Bursa’nın ilçelerinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyuyoruz. İsteğinize bağlı olarak büro, ofis, ev, fabrika, iş yeri gibi alanlarınızda eşya taşıma işlemlerinizde yardımcı oluyoruz. Sizlerle anlaşma yapmadan önce eksperlerimiz ücretsiz olarak taşımak istediğiniz alanı inceliyor ve eşyaların detaylı profilini çıkarıyor. Eşyalarınızın durumuna göre taşınacak personel sayısı, araç sayısı ve araç türü belirlenerek kullanılacak malzeme miktarı belirleniyor ve buna göre de sizlere bir fiyat profili çıkarılıyor. Eksperlerimiz gerekli olan sigorta bedelini de belirleyerek sizlere bildiriyorlar. Bursa evden eve nakliyat eşyalarınızın tespitinden ambalajlanması ve yeni adresine ulaştırılmasına kadar tüm adımlarda profesyonelliği ile yanınızdadır.

Bursa Evden Eve Taşımacılık Aşamaları

  • Sökülmesi gereken eşyalarınızı ve mobilyalarınızı sökerek hava kabarcıklı malzemeler ile ambalajlıyoruz. Beyaz eşya ve koltuk takımlarınız ise naylon ile sarılır.
  • Tüm bu ambalajlanan eşyalar belirli bir planla uygun olarak kamyonlarımıza yüklenir ve eşyalarınız en hasar ile yeni adreslerine ulaştırılır.
  • Yeni adresine ulaştırılan eşyalarınız Bursa evden eve taşımacılık personelleri tarafından istediğiniz yere bırakılarak ambalajları açılır ve kullanımınıza sunulur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.