Evinizi Taşımaktan Korkmayın

Yeni bir eve mi taşınıyorsunuz? O zaman her ilde faaliyet gösteren ekibimiz ile evinizi hızlı bir şekilde taşıyoruz. Şirketimiz kısa ve uzun mesafe her türlü ev eşyası nakliye işlerini en iyi kalite paketleme ve koruma sistemleri ile gerçekleştirerek müşterilerimizin memnuniyeti için ön planda tutan çalışma prensibimiz ile güven veren bir hizmet sunmaktadır. Bundan dolayı sektör içerisinde en çok tercih edilen firmamız güvenilirlik ilkesine bağlı çalışmaktadır.

Ev eşyalarını taşırken tek bir teknik ile araca doldurmak yanlış bir işlem olabilir. Şirket olarak en önem verdiğimiz konulardan birisi de eşyaların araç içerisinde taşınacakları pozisyonlardır. Profesyonel ve akılcı paketleme çözümlerimiz ile eşyalarınızın hızlı ve düzenli bir biçimde araç içerisine yerleşmesini sağlıyor ve aynı şekilde de geri boşaltılmasını sağlıyoruz. Mudanya evden eve nakliyat hizmetleri kurumsal olarak verilmektedir.

Taşınacağınız adresin mesafesi ne olursa olsun, ekibimiz en kısa sürede adresinize gelip eşyalarınızı gidecekleri yeni adres için hazırlamakta ve taşınma işleminizi sonuna kadar detaylı bir şekilde gerekli takipleri sürdürmektedirler.  Şirketimizin evden eve nakliyat konusundaki 10 yıllık tecrübesi ve farklı illerde sahip olduğu kurumsal yapı ile eşyalarınızı güvenle bize emanet edebilirsiniz.

Nakliye hizmetimize mobilyaların tekrar montajlarının yapılması ve elektronik aletlerin tesisatlarının sökülmesi de dâhildir. Mudanya evden eve nakliyat hizmetleri içerisinde sigorta teminatı da yer almaktadır. Eşyalarınızda herhangi bir hasar oluştuğunda  ilgili sigorta teminatından hasarınız karşılanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.