İnegöl Evden Eve Hastane Taşımacılığı

Son zamanlarda nakliyat hizmetlerinin çeşitlerinin artmasıyla beraber evden eve nakliyat firmaları birçok konuda taşıma hizmeti vermeye başlamıştır. Taşımacılık konusunda öncü konumda olan İnegöl evden eve nakliyat firması taşımacılık kollarında aklınıza gelebilecek her alanda siz değerli müşterilerimize güvenli ve müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet vermeye devam ediyor. Hizmet alanlarımızdan biri olan hastane taşımacılığı işi çok dikkat gerektiren, özveri ile çalışılması gereken bir alandır. Sağlık sektörlerinde gelişim meydana gelmesiyle beraber hastane sayısında bir artış meydana gelmiştir. Aynı zamanda eski yerden yeni yere taşıma konusunda sağlık sektöründe de büyük ihtiyaç doğmuştur. Bu konuda en önemli husus ise taşınacak olan tıbbi cihazların özverili ve dikkatli bir şekilde özelliklerine göre ambalajlanıp paketlenerek dikkatli bir şekilde yeni yerine taşınmasıdır.

Her taşımacılık kolunda olduğu gibi firmamız hastane taşımacılığı konusunda da firmamız tarafından sizlere ekspertiz hizmeti sunulmaktadır. Öncelikli olarak ekspertiz uzmanı tarafında planlama yapılır. Bu planlamada taşımacılık işlemelerinin ne kadar sürede gerçekleştirileceği, ihtiyaç duyulan personel sayısı ile ekip sayısı belirtilmektedir. Nakliye sektöründe hastane cihazları hassas olduğundan dolayı önem isteyen bir alandır. Geniş filoya sahip araç ve personellerimiz ile beraber bu cihazlar büyük bir titizlikle olası hasarlar göz önüne alınarak taşınmaktadır. Cihazlar ile birlikte ilaçlar, hastanede yer alan masa sandalye ve mobilyalar güvenli bir şekilde yeni yerine taşınır. Disiplinli bir çalışma ile sorumluluk sahibi olan firmamız hastanelerdeki en küçükten en büyüğe yer alan bütün malzemeleri güvence altına alarak sigorta kapsamına dahil etmektedir. Hastane taşımacılığı konusunda bütün detayları tespit eden İnegöl evden eve firması olarak sizlere bir fiyat belirlenir. Anlaşma sağlanması halinde istediğiniz gün ve saatte taşıma işlemine başlanır. Bütün malzemeler itinalı bir şekilde paketlenerek vinç, makaslı palet veya askı sistemi uygulamaları ile birlikte güvenli bir şekilde taşınacaktır. Eşyaların sökümü ve tekrar monte edilmesi işlemi firmamız tarafından gerçekleştirilir.

Hastane taşımacılığı konusunda lider firma konumunda olan İnegöl evden eve nakliyat firması müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak her zaman farkını ortaya koymaktadır. Genç ve yenilikçi anlayış ilkesine sahip olan firmamızdan güvenilir hizmeti almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.