Mudanya Evden Eve Eşya Taşımacılığı Hizmeti

Mudanya Evden Eve Eşya Taşımacılığı Hizmeti

 

Uygun kalite ve fiyat hizmeti ile beraber uzun zamandan beridir sizlere hizmet sunmakta olan Mudanya evden eve nakliyat firması her zaman müşteri memnuniyetini göz önüne alarak çalışmalarını ona göre yürütmektedir. Tek parça halinde gönderilmekte olan oturma odası grubu ya da buzdolabı gibi benzeri ağır eşyalar parça eşya taşımacılık ile sağlanmaktadır.

Evden eve nakliyat ile birlikte ofis ya da atölye gibi hassasiyet gerektiren taşımacılık hizmetlerinde olduğu gibi parça eşya taşımacılığında da profesyonel anlamda uzman personeller ile hizmet sunmaktadır. Makul fiyatlandırma ile sizlere sunulan hizmetlerimizin temel prensibi ise müşteri memnuniyetini daima en önde tutmaktır.

Kurumsal olarak her zaman müşteri isteklerine çözüm odaklı çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz. Fiyat ve kalite konusunda ise sizlere uygun politika ile yolumuza devam ederek, amacımızın yalnızca para kazanma olmadığını, bu sektör alanında güven sağlayarak saygınlık kazanmayı hedef edindik. Bu sayede ise referanslarımız gün geçtikçe artmaya devam etmektedir.

Eşyaları teslim alacağımız adres ile teslimatın yapılacağı yeri bize bildirmeniz halinde bütün önlemler alınarak profesyonel bir şekilde eşyalar yerinden alınarak götürülmesi gereken yere götürülmektedir.

Mudanya evden eve nakliyat Evden Eve Taşımacılık Hizmetleri

Parça eşya hizmeti olarak uzun yıllardır güvenli bir şekilde hizmet sunmakta olan firmamız tek parça olan eşyalarınızı diğer eşyalarınız gibi hassas ve güvenli bir şekilde taşır. Diğer firmaların aksine sermaye ile çalışarak taşeron kullanmamaktadır. Böylelikle müşteri güveni sağlanarak emin adımlarla yürümeye devam etmektedir. Ülkemiz genelinde parça eşya taşımacılık hizmeti sunarak karar verilen zamanda uygun fiyatlarda hizmet sunmada lider konumda bulunmaktayız.

Mudanya evden eve firması olarak taşımacılık hizmeti verirken eşyaların belirlenen adreslere uygun ve sağlıklı bir şekilde taşıma garantisini vermekteyiz. Uzman ekiplerimizin hepsinde sertifika bulunmaktadır. Ayrıca şirketimiz taşıma esnasında oluşabilecek hasar durumlarına karşılık eşyalarınızı sigorta kapsamına alarak taşıma işlemlerinizi gerçekleştirmektedir.

Araç boyutu ve personel sayısı açısından eşya yoğunluğu göz önüne alınmaktadır. Evden eve nakliyat hizmetinde olduğu gibi eşyaların toplanarak, demonte edilmesi ve taşındıktan sonra tekrar monte edilmesi sağlanmaktadır. Yeni yerlerde eğer beyaz eşya tesisatları bulunmakta ise kurulum işlemleri de gerçekleştirilmektedir.

2 Yorum

  1. Mudanya evden eve nakliyat firması sahibi oktay beye çok teşekkür ederim personeli olsun kendisi olsun işinde uzman kadrosuyla titiz bir çalışma yaptılar kendilerine çok teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.