Mudanya Evden Eve Kaliteli Taşımacılık

Her geçen gün nakliyat firmaların arasındaki rekabet gittikçe büyümektedir. Nakliyat firmaların çoğalmasıyla birlikte günümüzde evlerini taşımak zorunda kalan bütün insanlarımıza daha kolay evlerini taşıma imkanlarını sunmaktadırlar. Fakat nakliyat firmaların çoğalmasıyla imkanların daha iyi koşullar altında yapıldığını da söyleyemeyiz. Çünkü nakliyat firmaları evlerde bulunan müşterilerin eşyalarını düzensiz bir şekilde paketleyim nakliyat yapmaktadır. Bu da nakliyat esnasında eşyaların alacakları zararlara yol açmak gibi bir durum söz konusu olmaktadır. Mudanya evden eve nakliyat firmamız olarak siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmetler verebilmek adına girmiş olduğumuz bu yolda bütün paketlerimizi en kaliteli AA düzeyinde yapmaktayız. Üstelik vermiş olduğumuz imkanların yanında evlerini firmamızla birlikte taşımak isteyen bütün müşterilerimize sigortalık anlayışıyla ücretsiz hizmetlerimizi sunmaktayız.

Nedir Bu Ücretsiz Hizmetler?

Müşterilerimize bu süreç içerisinde yardımcı olmak için vermiş olduğumuz gayelerle birlikte Mudanya evden eve nakliyat firması paketleme ve sigortalama işlerinizi ücretsiz olarak sunmaktadır. Üstelik sizlere 7 gün 24 saat müşteri temsilcisi hizmetlerimizi de sunmaktayız. Bizlerle iletişime geçmek ve evleriniz hakkında taşıma bilgisi almak isteyen bütün müşterilerimize daima telefon başında hazır olarak beklemekte olan firmamızın personel müşteri temsilcisi bölümünde yer almakta olan çalışanlarımız siz değerli müşterilerimize her türlü bilgiyi sağlamak adına bulunmaktadır. Firmamızın çalışma şartları ve vermiş olduğumuz bütün hizmetleri baştan sona sizlere anlatmakta olan müşteri temsilcilerimiz sizleri detaylı olacak şekilde bilgilendirmektedir.

Ekspertiz Hizmetleri Nedir?

Ekspertiz hizmetlerimiz müşterilerimize vermiş olduğumuz ücretsiz hizmetlerimizden bir tanesidir. Peki kullanıcılarımızın en çok merak ettiği ve sormuş olduğu ekspertiz hizmetleri nedir? Ekspertiz hizmetleri firmamızın kolu altında aktif olarak görev yapmakta olan personellerimizden oluşmaktadır. İnternet adresimizin üzerinden müşteri temsilcilerimizle yapmış olduğunuz görüşmeden sonra işlemiz olumu giderse ekiplerimizden oluşmakta olan ekspertiz hizmetlerimizi evlerinize göndermekteyiz. Bu ekiplerimiz evlerinizde bulunmakta olan bütün eşyalarınızı baştan sona olacak şekilde raporlamaktadır. Raporlamadaki amaçları nakliye için gerekli olan araç ve gereçleri bulunmuş olan yere getirmektedir. Daha sonrasında tarafımızca eşyalarınıza gelecek olan herhangi bir zararın karşılanabilmesi adına Mudanya evden eve nakliyat firmamız olarak yapmış olduğumuz uygulamalarımız arasında yer almaktadır.

Eşyaların Zararları Karşılanıyor mu?

Mudanya evden eve nakliyat firmamız olarak daha önceden ekspertiz ekiplerimizin eşyalarınızı raporladıktan sonra nakliyat esnasında oluşabilecek bütün zararları karşılamak için firmamız devreye girmektedir. Firmamızın hazırlamış olduğu ve anlaşmalı olduğu sigorta firmalarıyla oluşacak olan eşyalarınızın maddi açıdan üstlenmektedir. Yapmış olduğumuz anlaşmalar sayesinde müşterilerimizin mağdur duruma düşmemeleri için sürekli olarak anlaşma metinlerimizi güncellemekteyiz. Eşyalarınızı paketledikten sonra yeni evinize taşıma süreci için çalışmalara devam etmekteyiz. Ardından yeni evinize taşımakta olduğumuz eşyalarınızı ekspertiz hizmetlerimiz tarafından kontrol etmekteyiz. Herhangi çizik veya zarara uğramış ise tarafımızca karşılanması için çalışmaları başlatmaktayız. Sizlerde firmamızla çalışmalarınızı sürdürmek için internet adresimiz üzerinde yer alan numaralarımızla iletişime geçebilirisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.