Mudanya Evden Eve Nakliyat

Bursa da evden eve taşımacılık hizmetleri için sadece evden eve taşımacılık sektöründe lider konumda bulunan Mudanya Evden Eve Nakliyat firmamıza güveniyor. Konusunda uzman personeli, kaliteli hizmet anlayışı ve çözüm odaklı anlayışı ile müşteri memnuniyetinin esas alındığı hizmet politikamızla siz değerli müşterilerimize her zaman daha iyiyi sunmayı hedefliyoruz. Evden eve taşıma sektörünün farklı nakliye kollarında sizlere aynı titizlikle hizmet vermekten ayrıca gurur duyuyoruz. Her türlü görüş, soru ve önerileriniz için iletişim numaramızı kullanarak bizlere ulaşabilirsiniz.

İnciri, üzümü  ve deve güreşleriyle ünlenen Bursa ili bünyesinde bulunan pek çok tarihi eser, sahil bandı ve otelleriyle sonradan turizm gündeminde de yerini almıştır.

İl genelinde zeytin, incir, üzüm, pamuk ve keten üretimi başta olmak üzere tarım, seracılık ve elde edilen tüm bu ürünlerin işlenebileceği fabrikalarla tarımsal faaliyetlerin sanayileştiği de görülmektedir. Tarımın haricinde yine il genelinde arı ve süt ineği yetiştiriciliği başta olmak üzere hayvancılık da oldukça yaygındır.

İlin nüfusu yaz döneminde oldukça artmaktadır. Mudanya ve Gemlik gibi dünyaca ünlü ilçelere sahiptir. Sahili olan ilçelerde otel kapasiteleri yeter miktarda olmasına rağmen yazlık konut sayısı da bir hayli fazladır.

Tarihi eserlerin bulunduğu müzeler ve ören yerlerinin dışında Bursa ili; deniz turizmiyle de turizm gelirleri açısından ülke ortalamasında üst sıralarda yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.