Mudanya Evden Eve Nakliyat Depolama Hizmeti

Nakliyat hizmetleri olarak sizlere sağladığımız kaliteli hizmetimizi seneler boyu sürdürebilmek için kurumsal olarak bir platforma oturtturmak istiyoruz. Bu sayede sizlerin gözünde bizlim daha güvenilir ve referansı yüksek bir nakliyat şirketi haline gelmemizi sağlıyor.  Bizlerin şirket olarak referansları arttıkça sizlerin de bizlere olan güvenini arttırarak daha çok müşteri potansiyeli yaratmaya gayret gösteriyoruz.  Biz müşteri kalitemizi ve potansiyelimizi sizler sayesinde arttırdıkça işimizi de her geçen bir üst çıtaya çıkartarak nakliyat sektörünün parmak ile gösterilen firmalarından biri olacağız. Mudanya Evden Eve Nakliyat hizmeti ile ilgili sağladığımız bu olanaklar ile siz değerli müşterilerimizin daha konforlu bir hizmet almasını ve en hızlı şekilde kaldıkları yerenden işlerine devam ettirme olanağı sağlar.

Depolama Hizmetleri

Mudanya Evden Eve Nakliyat ile yaptığımız çalışmalarımızın üstüne Çetintaş Nakliyat olarak da depolama hizmeti sağlamaktayız. Eviniz de ya da ofisinizin içerisinde kullanmadığınız eşyalarınızı evlerinizde saklamak sizin için zor bir durum ise şirketimizin verdiği depolama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Depolama işlemlerinde kullanılan eşyaların çok önemli olmasa da belli yerlerde işinize yarayacak eşyalardan oluşturmaktadır. Bu eşyalarınızı muhafaza ederken evinizin içerisinde yer sorunu yaşıyorsanız ve eşyalarınızı da atmak istemiyorsanız en uygun çözüm eşyalarınızı nakliyat firmalarının depolarından birine yerleştirmek olmaktadır. Biz Çetintaş Nakliyat firması olarak kendimize bu konuda da güveniyoruz ve bu zamanki kaliteli nakliyat hizmetlerimize, kaliteli depolama hizmetimizi de ekleyerek geniş bir çalışma alanı sunuyoruz. Mudanya evden eve nakliyat olarak gerçekleştirmiş olduğumuz bu hizmette de her zaman siz değerli müşterilerimizin sorun yaşamadan işlerinizin giderilmesi amacındayız. Biz sahip olduğumuz bütün olanakları sizlerin bizlere teslim ettiği işeler için kullanmaktayız ve sizler için çabalamaktayız. Çetintaş Nakliyat firmasından kiraladığınız her depo 7/24 güvenlik görevlisi ve kamera hizmeti ile görüntülenmektedir. Biz yaptığımız hizmet politikasında sizlerin eşyalarını kendi eşyalarımız gibi görerek anlaştığımız zaman zarfı içerisinde eşyalarınızı kendi eşyalarımız gibi görerek koruruz.

Depolanacak eşyalarınız depoya taşınma süreci ve geriye alma süreci gibi olaylarda da ekibimiz ile hizmet sağlayarak hizmetimizi gerçekleştiriyoruz. Sizleri hiçbir konuda mahdur etmemek için çalışmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.