Mudanya Nakliyat ile Montaj ve Demontaj Hizmeti

Nakliyat hizmetlerimizi en kaliteli ve en iyi konforlu bir şekilde sağlarken taşınma telaşını sizlere yaşatmadan işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Mudanya Evden Eve Nakliyat olarak gerçekleştirmiş olduğumuz hizmetlerde siz değerli müşterilerimizle birlikte fikir alışverişi yaparak sizlerin de istekleri doğrultusunda işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Çetintaş Nakliyat olarak gerçekleştirmiş olduğumuz her nakliyat hizmetimizde en az olumsuz sonuçla işlemlerimizi tamamlarız. Böylelikle sizlerin de daha başka stresler yaşamasına engel olur, kafanızın sadece acaba nereye taşınsam gibi kişisel tercihler gerektiren sorular ile yorabilirsiniz. Taşınma işlemleri sırasında ve sonrası da ekibimiz tarafınca yapılan bazı işlemler olmaktadır. Bu konular dikkat edilmesi gereken ve ufak bir sorunda bütün hizmetin yok olacağı işlemlerdir. Bu yüzden Çetintaş Nakliyat olarak çalışmakta olduğumuz profesyonel ekibimiz ile hizmeti en aşağı indirmeyi amaçlıyoruz.

Montaj ve Demontaj Hizmeti

Nakliyat aşamamızda gerçekleştirdiğimiz montaj ve demontaj hizmeti ile taşınma aşamasında olan işlerinizde profesyonel ekibimiz tarafından eşyalarımız demontaj haline gelmektedir. Bu çalışmaların içerisinde taşıma işleminin gerçekleştiği mobilyalarınıza en ufak şekilde zarar gelmeden taşınmak için uygun bir hale geliyor.  Taşınma esnasında profesyonel ekibimiz oluşabilecek olumsuz önlemleri alarak en ufak olumsuz durumu ortadan kaldırmayı amaçlamaktadır. Taşınabilecek koltuk, kitaplık, dolap ve raflar gibi parçalar özenli ve düzgün bir şekilde sökülmektedir. Sökülen ve ayrılan parçalar taşınma çalışması için yüzde yüz güvenli bir şekilde ambalaj haline gelmektedir. Aklınıza gelebilecek her türlü ev eşyalarınız taşıma işlemi için özenli bir şekilde eski yerinden sökülerek yeni yerine taşıma işlemi gerçekleştirir.

Bu oluşan taşıma işlemlerinde gerçekleştirirken bağlı olan bağlantılara hasar verilmeden ekiplerimiz tarafından sökülür. Ek parçalar korunarak yeni eve götürülür ve karıştırmadan yeni evde istenildiği yere montajlanır sizlerin kullanımına bırakılır.

Montaj ve Demontaj hizmetlerimiz ve Mudanya Evden Eve Nakliyat hizmetlerimiz için bizlerden daha fazla bilgi alabilsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.