Sigortalı ve Asansörlü Nakliyat Hizmeti

Günümüz de yeni bir yere taşınırken belli başlı taşınma zorluklarını yaşamaktayız. Bizler Mudanya Evden Eve Nakliyat olarak sizlerin en az olumsuzluk ve zorlukla yeni yerinize taşınarak en güzel şekilde oturmanızı sağlamaktayız. Mudanya Evden Eve Nakliyat olarak Çetintaş Nakliyat firması adı altında taşıma işlemlerimiz yüksek kaliteli ve en doğru şekilde yapmaktayız. Çalışmakta olduğumuz ekip arkadaşlarımız sayesinde eşyalarınız hasarsız bir şekilde alınarak eşyalarınızın boyutuna göre araçlarımıza yüklenmektedir.

Bizlere verdiğiniz yeni adresinizle birlikte bizler en güvenli bir şekilde eşyalarınızı istediğiniz süre zarfı içerisinde yeni evinize götürüp montajını yaparak sizlere teslim ediyoruz. Çetintaş firması olarak her zaman gördüğümüz prensibimiz, sizlerin eşyalarınızı taşıma anında kendi eşyamız gibi görerek en hasarsız şekilde taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Sizlerin güler yüzü bizler için her şeyden önemli.

Asansörlü Taşıma İşlemi

Firma olarak gelişmekte olan yapımız itibariyle günümüz koşullarına ve teknolojisine    ayak uydurmak her zaman birinci görevimiz. Sizlerin eşyalarını taşıma kısmında hem en hızlı hem de çevredeki vatandaşlarımıza ses çıkarmadan taşınma işlemimizi gerçekleştirmek için asansörlü taşıma hizmetini gerçekleştirmekteyiz. Taşıma işlemi için anlaştığımız taktirde ekip arkadaşlarımız evinize gelerek asansör kurulumu için gerekli olan ölçümleri yapar, gerekli ayarlamalar yapıldıktan sonra taşıma işleminin gerçekleşeceği gün 1 saat önceden gelinerek asansörlü taşıma hizmeti gerçekleştirilir. Bu işlemimizi gerçekleştirdiğimiz vakit hem daha hızlı hem de güvenli bir nakliye sürecini Mudanya Evden Eve Nakliyat ile yaşayacaksınız.

Sigortalı Taşıma

Mudanya Evden Eve Nakliyat ile taşıma işlemini gerçekleştirirken oluşabilecek her türlü sorunu biz ekip arkadaşlarımız ile önceden öngörsek de bazı sorunlar tabi ki de yaşanmıyor değil. Biz her nakliyat sürecimiz de sizlerin güler yüzünü dikkate aldığımız ve hiçbir şekilde sizleri olumsuz durumlar ile karşılaştırmamamız için sizlere sigortalı taşımayı öngörüyoruz.

Sigortalı taşıma yaptığımız vakit oluşabilecek her türlü hasar, zarar sigorta tarafından karşılanarak cebinizden çıkacak ücreti minimuma indirmeye çalışıyoruz. Üstelik Mudanya Evden Eve Nakliyat olarak firmamızın nakliyat hizmetleri en uygun olduğu gibi sigorta kapmasında yaptığımız nakliyat fiyatları da en düşük seviyede.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.