Türkiye’nin Dört Bir Yanına Taşımacılık Hizmeti

 

 

 

Mudanya evden eve nakliyat olarak yalnızca il içerisinde değil ülkemizin her bölgesine uygun fiyatlarda güvence ile kaliteli bir hizmet sunmakta olan firmamız müşterinin memnun kalmasına özen göstererek profesyonel ekipleri ve araçları ile uzun zamandan beridir olumlu referansların desteği ile beraber hizmet sunmaya devam etmektedir.

Kaliteli ve güvenilir hizmeti kendisine ilke edinmiş olan firmamız fiyat olarak ta sizlere makul fiyatlandırma yapmaktadır. Öncelikle bizlerle fiyat anlaşmasında bulunmadan başka firmalar ile anlaşma yapmanızı önermemekteyiz.

Hızlı, kaliteli ve güvenli bir şekilde nakliye çalışmalarını ülke genelinde sürdürmekteyiz. Eşyalarınızı öncelikle özelliklerine göre ayırırız. Sonrasında ise kaliteli ve hijyenik olan özel ambalajlarımızda paketleriz. Ülkemizin en icra noktasına kadar sigorta kapsamında eşyalarınızın taşınmasını sağlamaktayız.

Birçok hizmet özelliğini içerisinde barındıran firmamızda asansörlü taşımacılık sayesinde eşyaların daha güvenli ve hızlı bir şekilde taşıma işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Mudanya evden eve nakliyat Çalışma Sistemi

Ev taşımacılığı, ofis taşımacılığı, banka taşımacılığı, fabrika taşımacılığı gibi birçok hizmet alanımız mevcuttur. Şehir içi ya da şehirler arası nakliyatı hususunda sorun yaşamadan adım adım ve planlı olarak çalışarak sigorta güvencesiyle sizlere hizmet sunuyoruz.

Profesyonel anlamda taşıma hizmeti sunan Mudanya evden eve firması olarak eşyalarınız uzman ve sertifika sahibi olan ekip çalışanlarımız ile birlikte yerinden demonte edildikten sonra ekspertizin belirlediği çalışma stratejisine göre tek tek ve özelliğine göre paketlenerek yüklenmektedir.

Yeni yere varıldığında ise yine dikkatli bir şekilde eşyalar taşınarak yerlerine monte edilip yerleştirilmektedir. Taşımacılık konusunda deneyim sahibi ve birçok olumlu referans sahibi olan firmamız kendini bu sayede kanıtlamaktadır.

Ambalaj malzemeleri havalı naylonlar ve Kraft kağıtlar oluşmaktadır. Bu sayede eşyalarınızın hiçbir şekilde zarar görmemesi sağlanmaktadır. Kullanılan bütün malzemeler ISO onaylıdır. Her taşımada yeni ürünler tercih edilmektedir. Maddi ve manevi değere sahip olan bütün eşyalarınızın öneminin bilincinde olarak şehirler arası taşımacılık hizmeti sunmaktayız.

Bu sayede her hizmetimizde müşteri memnuniyetine bir yenisi daha eklenmektedir. Uygun ödeme seçenekleri sunan firmamızla irtibata geçmek adına daha fazla zaman kaybetmenize gerek yoktur. Yapılması gereken iş seçimlerinize adapte olarak gerisine bize bırakmak olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.