Bursa Mudanya EvNak
Evden Eve Taşımacılık

Bugünlere kadar yılmadan, yorulmadan gelerek birçok sorumluluk altında meydana getirdiğimiz işimizin devamını sağlayan en büyük etken müşteriye sunduğumuz hizmet kalitesidir. Hizmetimizden memnun kalan herkes, her daim potansiyel müşteri adayımız olmakta ve yeni müşterilerimize referans olmaktadırlar.

Bizi Neden Seçmelisiniz?

Ev-nak ailesi olarak bünyemizde özellikle tecrübeli ve işinde profesyonel arkadaşları bulundurmakta, "Aldığın gibi bırak" sloganımızı uygulamaktayız. Eşyalarınıza bizim yönümüzden hiçbir zarar gelmeyecek şekilde taşıma sürecini gerçekleştirmekteyiz.

Başta Bursa’nın hem merkez hem de ilçelerinde olmak üzere tüm Türkiye’de hizmet veren Ev-nak ailesi olarak işimizde lider olduğumuzu göstermekteyiz. Önceden işini yaptığımız müşterilerimizden ilerde geri dönüş aldığımızda anlıyoruz. Müşteri memnuniyetini iş bitiminde dile getirerek belirtiyor, ilerleyen zamanlarda ev, ofis, fabrika gibi her türlü taşıma işlerinde yine bizden yardım alıyor. Bizi en mutlu eden nokta ise kendi memnuniyetini yakınlarıyla paylaşarak, bu kaliteli hizmetten onlarında faydalanması için referans olmasıdır.

Telefonu açtığımız andan itibaren sorumluluk alınmış ve görev paylaşımı yapılmış olur. Deneyimli ekip arkadaşlarımız şu anki eve ve taşınılacak eve keşif gezisi yaparak, zararsız olarak nakliyat işlemi nasıl gerçekleşir diye planlarını yaparlar.

Mudanya Evden Eve Nakliyat

Günü geldiğinde evdeki demonte türdeki eşyalar ekibimizce sökülür, kutulara yerleştirilir, taşıma gerçekleştikten sonra tekrar monte edilir ve ikinci adrese yerleştirilir. Böylece taşıma işlemi her zaman olduğu gibi eksiksiz ve kontrollü tamamlanır. Müşteri memnuniyetiyle oradan ayrılıp yeni müşterilerimizin işlerine yetişmek için yola çıkarız.

Ardı ardına devirdiğimiz yıllar boyunca, Bursa Mudanya Nakliyat firmamızdaki iş gücümüzü geliştirdik. Müşterilerimizin isteklerine göre hizmet çeşitliliğine doğru yön aldık. Başlıca görevlerimiz arasında  evden eve nakliyat, şehirden şehre nakliyat hizmetleridir. Ek olarak fabrika nakliyatı, işyeri taşıma, ofis ve büro taşıma gibi görevlerimiz bulunmaktadır. Bunların yanı sıra parça eşya taşıma, para kasası taşıma, fuar standı taşıma, piyano taşıma işlemlerinin hepsini Mudanya Nakliyat ve Taşımacılık firmamızda yapmaktayız.

Mudanya evden eve hakkımızda

Bünyemizde Verdiğimiz Hizmetler

Siz değerli müşterilerimizin bize en fazla ihtiyaç duyduğu alan evden eve taşıma hizmetimizdir. Kendi müşterilerimizin memnuniyeti ve referansları sayesinde Bursa Mudanya’da birçok evden eve nakliyat işlemini hasarsız ve eksiksiz şekilde tamamladık. Bize telefonumuz, mailimiz, sosyal medyamız ya da tavsiye üzerine hernasıl şekilde irtibata geçerseniz geçin, kontakt kurulduktan sonra süreç başlar.

Uzman ekip arkadaşlarımız eski eviniz ve taşınacağınız eviniz için keşif turuna çıkar. Eşyalarınızı sıfır hasarla taşımak için plan yapılır. Eski evdeki eşyalar demonte edilip hassas ve kaba malzemeler olarak ayrılıp paketlenir. Hiçbir şekilde hasar almadan gerekli ekipmanlarla taşınılacak eve götürülür. Eşyalar kolilerden çıkarılır, montelenir ve taşıma süreci bitmiş olur. Taşıma esnasından mala gelen zarar sigorta kapsamında karşılanır.

Bursa Mudanya'da oturuyorum. Evnak taşımacılık şirketini evimi taşımak için buldum. Bazı firmalara ulaştım ama başka ilçelere götürmediklerini söylediler. Burası hem ilçe hem de başka şehirlere de götürüyormuş. İşlerim aksamadan hallettiler
S.... D......
İyi nakliyat firması bulmak şu an çok sıkıntılı. Zamanında bitirmiyolar elemanları az oluyor bugün bitirecekleri işler yarına kalıyor. Ama bu firmayı sevdim numaralarını kaydettim. Bundan sonraki taşınmalarımda da başka yer aramama gerek kalmadı.
T....... R.........
Bundan önce görüştüğüm bi firma asansörlü taşıma benim evime uygun olmadığı halde yaparız dediler ama yapamadılar. Evnak nakliyat benim işimi halletti. Eşyaların çıkacağı şekilde eşyaları söktüler ve yeni evimde tekrar montelediler. Herşeyi de istediğim şekilde yerleştirdiler. Çok memnun kaldım.
A........ S........

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma8.00 – 23.00

Cumartesi8.00 – 22.00

Pazar8.00 – 22.00

Telefon

Adres

Güzelyalı Eğitim Mah. Bursa Asfaltı Cad. No: 109
Mudanya/Bursa

Blog Yazıları