Mudanya Asansörlü Taşımacılık

Asansörlü Taşımada Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Mudanya Ev-nak Evden Eve Nakliyat İlden İle Şehirler Arası Asansörlü Taşımacılık olarak; Asansörlü Taşımada firma seçimi çok önemli bir husustur.

Mudanya Ev-nak Evden Eve Nakliyat İlden İle Şehirler Arası Asansörlü Taşımacılık olarak; Asansörlü ev veya ofis taşımaları özellikle son dönemde hem işlerimizi kolaylaştırdığı için hem de daha emniyetli ve daha güvenli bir taşıma sağladığı için oldukça popüler bir hale gelmiştir. Yalnız takdir edersiniz ki her ev veya konuta asansörlü taşıma hizmeti uygulanamamaktadır. Birinci nedeni evinizin ya da konutunuzun önünde asansörümüzün rahat park edip çalışabileceği bir boşluk bulunmamasıdır. Bazı firmalar asansörlü taşıma için ön keşif yapmamakta ve nakil günü geldiğinde asansörlü taşıma hizmetinde sorunlarla karşılaşılmaktadır. Bu sorunlar asansörlü taşıma hizmetinin uygun olmayan konuta tahsisi, eşya naklinde taşıma yapacak aracımıza eşlik edecek asansör hizmetinin gecikmesi yahut hiç gelmemesi, asansörlü taşıma hizmetini verecek teknik eleman yetersizliği gibi sıralanabilir.

Asansörlü taşıma hizmeti süreci nasıl gerçekleşiyor ve Mudanya Ev-nak Evden Eve Nakliyat firmasını neden seçmeliyim?

Asansörlü taşıma hizmetinde kullanacağımız asansör araçlarımızı ve ekipmanlarımızı ya filomuzdan temin ederiz ya da anlaşmalı olduğumuz firmalardan kiralama cihetine gideriz. Asansör kiraladığımız firmalar anlaşmaya uymamaları ve müşterilerimizi mağdur etmeleri durumunda tarafımızdan yaptığımız sözleşme gereği çok ağır yaptırımlarla karşı karşıya kalırlar. Asansörlü taşımada nakil esnasında yaşanan diğer bir zorluk ise asansör ücretinin başta belirtilen ücret haricinde ekstradan masraf olarak çıkarılmasıdır. Bazı firmalar fiyatlarını piyasanın altında göstermek için başta müşteri ile alakalı fiyatlandırmada asansör ücretini müşteriye yansıtmamakta, bu fiyatı sonradan müşteriye meblağ olarak çıkarmaktadır.

SİZİN EŞYANIZ, BİZİM EŞYAMIZDAN DAHA DEĞERLİ. 

Mudanya Ev-nak Evden Eve Nakliyat

Mudanya ev, ofis veya fabrika nakil işlerinizde eğer güvenilir ve sağlam bir ortak arıyorsanız bizimle çalışmayı tercih edebilirsiniz.

Mudanya Ev-nak Evden Eve Nakliyat İlden İle Şehirler Arası Asansörlü Taşımacılık olarak asansörlü taşıma ihtiyaçlarınızda çözüm ortağınız olmayı diler saygılar sunarız.