Evden Eve Eşya Taşıma

Mudanya Ev-nak Evden Eve Nakliyat İlden İle Şehirler Arası Asansörlü Taşımacılık olarak; Evden Eve Taşıma hizmeti vermek başlı başına profesyonel bir hizmet olup, müşterilerimiz açısından evden eve taşıma hizmeti almak da hizmet kalitesi ve eşyalarınızın güvenliği açısından derinlemesine araştırılması ve irdelenmesi gereken bir konudur. Evden eve eşya taşımanın konutunuzun veya odalarınızın keşfi, eşyalarınıza uygun araç tahsis, belirlenen gün ve saatte konuma gelme sonrası taşıma için paketleme, araca yükleme, nakil ve paketlenmiş eşyalarınızı yeni evinizde açma ve kullanıma uygun hale getirme gibi süreçleri vardır. Bizimle mümkün kıldığınız irtibat çerçevesinde kurumsal müşteri danışmanlarımız deneyimli ve profesyonel keşif departmanımızın yapacağı keşif öncesi sizlere konutunuz, oda sayınız, evinizin kaçıncı katta olduğu gibi eşya nakillerinde bizlere yardımcı olacak bilgileri sizlere sorarlar.

Mudanya Evden Eve Taşımacılık

Evden Eve Taşıma Hizmetlerimiz Tamamen Kasko ve Sigorta Kapsamındadır.

Mudanya Evden Eve Taşımacılık

Yapılan keşif sonrası ise asansör kullanılıp kullanılmayacağı, eşyalarınıza uygun büyüklükte araç tahsis işlemleri gibi prosedürler halledilir. Daha sonra üzerinde karar verilen gün ve saatte aracımız asansörle veya tek başına gelir ve yapılan eşya paketleme sonrası eşyalarınız aracımıza yüklenmeye başlanır. Tabi yükleme ve paketleme öncesi departmanımız demonte işleri varsa profesyonel bir şekilde onları hallederler. Yapılan nakil işlemi sonrası ise eşyalarınız paketinden çıkartılır monte işlemi varsa halledilir ve sizin kullanımınıza uygun hale getirilir.

Mudanya Ev-nak Evden Eve Nakliyat İlden İle Şehirler Arası Asansörlü Taşımacılık olarak evden eve taşıma ihtiyaçlarınızda çözüm ortağınız olmayı diler saygılar sunarız.